Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pomoc pro vaše čtyřnohé mazlíčky

01.jpg UCELENÁ KLOUBNÍ VÝŽIVA
PRO VAŠEHO PSA

Freedom Gel obsahuje sloučeniny Glukosaminsulfátu, Chondroitinsulfátu, a Hydrolyzát kolagenu. Díky tomu se řadí ve světě mezi první produkty této ucelené kloubní výživy. Freedom Gel je nejen nosičem, který zlepšuje vstřebatelnost a biologickou dostupnost těchto látek, ale navíc působí svým vlastním složením a účinkem, a to na úrovni detoxikace, regenerace, výživy a zmírňování zánětlivé reakce. Je tak vhodným preparátem pro psy, kteří mají zvýšené riziko poškození kloubů a vhodnou doplňkovou léčbou ke stabilizaci a zmírnění příznaků onemocnění kloubů.

 
02.jpg COLOSTRUM PRO VÝKONNOST
A REGENERACI VAŠEHO PSA
Colostrum je směs obsahující mnoho bioaktivních látek. Mezi velmi pozitivní látky patří imunoglobuliny, růstové faktory a imunitní regulátory. Významnou vlastností, na kterou musí být poukázáno je synergické působení obsažených látek a je prvořadé pro skutečné výhody colostra. Pokud jde o psy, bylo prokázáno, že colostrum je účinným, bezpečným a plnohodnotným doplňkem, který může mít velmi pozitivní vliv na zdraví a fyzický stav psa. Použití colostra se ukázalo jako účinná léčba při úrazech a poraněních.
 
  1. Pro zdraví vašich čtyřnohých mazlíčků jistě využijete kvalitní produkty jako:
  2. Colostrum - pro posílení imunity , před či po operacích - umožňuje mnohem rychlejší hojení , při úrazech a poranění
  3. Aloe Vera Freedom - pro zdraví kloubů nejen zvířat ve výcviku
  4. Aloe Vera Spray 1. pomoci - při poraněních , vyrážkách , atopickém ekzému , do uší ...
  5. Aloe Vera concentrát - 90% gel Aloe Vera  - je spolu se Sprayem 1. pomoci výborný pomocník při hojení - poranění , pooperační jizvy v hodná kombinace při atopickém ekzému v mokvající formě , pomáhá odstraňovat zubní kámen , plísně, otok při poštípání hmyzem, sluneční alergie...
  6. Aloe Vera krém s propolisem - atopický ekzém v suché formě , suchá popraskaná kůže apod.
 

 

 
 

Poslední fotografie


Mail list


Archiv

Kalendář
<< únor >>
<< 2020 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  


Statistiky

Online: 1
Celkem: 62994
Měsíc: 1550
Den: 60